Dysplazja,spondyloza,zapalenie stawów | Niezawodny Cetyl M
Opinie Klientów o Produktach: Dla Ludzi | Dla Koni | Dla Psów | Powrót na Stronę Główną

OPINIE KLIENTÓW O PRODUKTACH DLA pSÓW

Preparat Advanced Cetyl M® Joint Action Formula przynosi ulgę i poprawia sprawność tysięcy psów w całym USA i nie tylko. Poniżej znajdziesz kilka najnowszych opisów jego wspaniałego działania, którymi podzielili się z nami nasi klienci.

To działa! Nasza sunia Sake teraz bezproblemowo wstaje i może szaleć do woli.
„Stosuję Cetyl M® u swojego psa od ponad roku. Któregoś dnia, otwierając jakąś stronę w Internecie, wyskoczyła mi reklama właśnie tych tabletek. Poczytałam, obejrzałam filmik z pieskiem i powiem szczerze - film nie przemówił do mnie, ale skład tabletek zainteresował. Moja sunia ( 6-letnia amstaffka), w młodości dwa razy niefortunnie upadła na prawy staw biodrowy. Początkowo nie było żadnych objawów, ale z czasem (i z wiekiem), pojawiły się problemy. Po dłuższych zabawach z psami lub po lecie kiedy na dworze robiło się zimno, Sake zaczynała kuleć. Często, kiedy długo leżała lub spała, to miała problemy ze wstawaniem. Niejednokrotnie trzeba było nawet ją wnosić po schodach. Po konsultacjach weterynarz stwierdził, że operacja nie wchodzi w grę. Więc zaczęło się leczenie Canivitonem Forte i doraźnie Rimadylem. Efekt niestety też był doraźny. Postanowiliśmy zaryzykować i kupić Cetyl M®, i tu pojawił się "mały" problem. Był nieosiągalny na naszym rynku. A jeśli już, to miał zaporową cenę. Na szczęście nasz kolega będąc w Anglii, postarał się najpierw o małe opakowanie (na próbę – bo Sake oprócz problemów ze stawem jest również alergikiem skórnym i pokarmowym), a później były już tylko duże opakowania. Stosowaliśmy je według zaleceń i ..... super! To działa! Sunia bezproblemowo wstaje, może szaleć do woli. Oczywiście są ograniczenia i zawsze będą. Kiedy przeholuje w zabawach to utyka, ale nie boli ją, bo to widać. Miała prawie trzy tygodniową przerwę w zażywaniu Cetyl M® i nie zauważyliśmy drastycznego pogorszenia się jej stanu zdrowia. Tabletki są jak na razie dobrze tolerowane przez psa. I myślę, że tak pozostanie. Teraz również i my, nie mamy problemów z zakupem tabletek dzięki Wam."

Katarzyna Sardyko
Szczecin

Fama po 2 tygodniach swobodnie schodzi ze schodów i może się znów bawić.
„Niedawno na mnie padł blady strach. Pewnego dnia moja 10,5 letnia suczka owczarka szkockiego - Fama - przestała normalnie chodzić, przewracała się, ciągnęła łapy za sobą, w końcu tylko leżała. Musiałam ją znosić ze schodów, oddawała mocz w nocy pod siebie, bo nie mogła wstać i pokazać, że chce wyjść na dwór. Od szczeniaka Fama choruje na dysplazję (HD-C), ale ostatecznym wrogiem stała się spondyloza. To ucisk zwyrodniałych kręgów spowodował nagłe pogorszenie stanu zdrowia mojej wieloletniej towarzyszki.
Byłam załamana i postanowiłam sięgnąć po "ostatnią deskę ratunku", czyli Cetyl M®. Po 5 dniach były widoczne pierwsze efekty. Fama odzyskała humor, przestała się przewracać. Po dwóch tygodniach - swobodnie schodzi ze schodów, bawi się i czasami biega sobie radośnie truchcikiem. W stępie nie wykazuje już pociągania łapą, kulawizny czy drżenia kończyn. Jesteśmy na początku kuracji (minęły dopiero dwa tygodnie). Wierzę jednak, że Cetyl M® sprawi, iż moja Fama w pełni odzyska formę i "jesień życia" będzie dla Niej łaskawa. Dziękuję bardzo, za tę ostatnią szansę.”

Bogumiła Siekierzyńska
Hodowla Nowa Szkocja
Konstancin – Jeziorna

Oskar znowu może myśleć o „dziewczynkach”.
„Chciałabym podzielić się wiadomościami na temat Cetyl M®. Nasz pies schroniskowy Oskar jest u nas 13 lat, a ma 13,5 roku. Sporo, ale do ubiegłego roku trzymał się wręcz dobrze pomimo operacji itp. Kiedy zaczęły się kłopoty, siostrzenica męża, która ma hodowlę psów, powiedziała mi o Cetylu, mówiąc, że NIE ZNA NIC LEPSZEGO!!! Ale...nie ukrywam, cena trochę odstraszała. U naszego lekarza zrobiliśmy raz blokadę, sterydy, później za jakiś czas były tabletki. Szczerze nie pamiętam nawet nazwy. Na jakiś czas starczało, ale tak naprawdę, ponieważ jest to pies po przejściach -  choć był krótko w schronisku - na ból reaguje (był bity !!! jeszcze bardziej niż inne psy).
Reasumując: bierzemy drugą serię Cetyl M® - pierwsza, małe opakowanie było na próbę. Tak więc polecam go wszystkim, którzy nie są do końca przekonani. Wizyty u lekarza, inne środki - a tak naprawdę kupując Cetyl M® wydajemy te pieniądze jednorazowo, mając spokój kilka miesięcy!!!!! Mam nadzieję, że to kolejny potwierdzony sprawdzian dla tego środka. Moje dwa koty, zaakceptowane przez psa, od razu też są szczęśliwe, że ich kolega jak zajmą mu legowisko, przenosi się bez problemu na inne miejsce:)) a na spacerach myśli o ..."dziewczynkach" :)))) Znajomy pies również jest na Cetyl M® - fakt, poleconym przeze mnie. Dodam tylko, że zamawiać u tak sympatycznej i profesjonalnej osoby to sama przyjemność, a paczka była ekspresowo. Poprzednie tabletki skończyły się i w przerwie nawet parodniowej, widać było różnicę  - OGROMNĄ. Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz.”

Bogda Krak - Młoczkowska z psem Oskarem, kotem Gutkiem / sporym Main Coonem i śliczną Guśką dachowo-perską :) kot sołtysa + mama perska / 
Piotrków Trybunalski

Kuba znów może przebierać tylnymi nóżkami i wchodzić na łóżko!
„Tą drogą chcę podziękować za poprawę stanu zdrowia mojego chorego pieska KUBY. Kuba - owczarek belgijski - dwa lata temu nagle przestał chodzić, początkowo lekarze rozpoznawali dyskopatię, ale ostatecznie okazało się, że cierpi na dysplazję stawu biodrowego i spondylozę. Po zastosowanym leczeniu poruszał się, ale z dużymi trudnościami, bowiem nie mógł przebierać tylnymi nóżkami tylko ciągnął je razem, i jak to określałam poruszał się jak "kangurek". Nie był natomiast w stanie wejść na łóżko czy też wypoczynek - co wcześniej robił bez problemów. Aby utrzymać opisany stan pieska dwa razy dziennie musiałam stosować przeciwbólowe i przeciwzapalne tabletki RIMADYLU, który jednak nie był obojętny dla jego zdrowia.
Informację z internetu o lekach na dysplazję przyjęłam z niedowierzaniem, nie mniej jednak zdecydowałam się spróbować. Od maja 2009 r. podawałam Kubie - zgodnie z zaleceniami - tabletki ARTHRIX-u i po upływie ok. dwóch miesięcy zauważyłam poprawę, bowiem mój piesek, poruszał się lepiej i wprawdzie z trudnościami, ale był w stanie wejść na łóżko.
Gdy w lipcu br. pojawiła się możliwość zakupu CETYL M® - zdecydowałam się na zakup i podawanie pieskowi, oczywiście zamiast ARTHRIX-u. Stosowana w dalszym ciągu kuracja spowodowała dalszą poprawę poruszania się pieska bowiem zaczął już przebierać tylnymi nóżkami, nadal wchodzi na łóżko i wypoczynek, a poza tym w ostatnim okresie zaczął wyskakiwać na drzwi w celu ich otwarcia - co robił gdy był zdrowy. Podkreślam, iż od chwili stosowania ARTHRIX-u a następnie CETYL M® - zaprzestałam podawanie RIMADYLU.
Jestem bardzo optymistycznie nastawiona do przyszłości mojego kochanego pieska i z pełną odpowiedzialnością polecam zwłaszcza CETYL M®.”

Barbara SAJDAK
Tarnowiec

Powrót na górę strony

Od czasu stosowania Cetyl M® objawy dysplazji ani na chwilę nie powróciły.
„Rupert to buldog angielski, ze zdiagnozowaną dysplazją stawów biodrowych (silniejsza z lewej strony, ale z prawej niestety też występuje). Nie określono stopnia dysplazji, ale z lewej wg psiego ortopedy jest 'znaczna'. Buldogi to specyficzne psy, silnie umięśnione, a nasz  supersamiec ma tę cechę szczególnie rozwiniętą:) Prawdopodobnie dlatego pierwsze objawy pojawiły się dopiero po ukończeniu przez niego czwartego roku życia, czyli dość późno (mięśnie udowe mocno trzymają staw na miejscu). Nasz weterynarz był nastawiony pesymistycznie (rokowania kiepskie, leczenie objawowe, w tym sterydy i wizja stopniowej utraty sprawności). Nieco optymizmu tchnął w nas jeden z lekarzy weterynarii, który stwierdził, że przy takiej budowie mięśniowej, pies może długo być sprawny. Nasilenie objawów skutkowało jednak bardzo szybko widocznym ubytkiem mięśni w oszczędzanym udzie, co podważało ten optymizm.
Zaczęłam szukać informacji, głównie na amerykańskich forach buldożych. Natrafiłam na informację o Cetyl M®. Żaden ze znajomych weterynarzy nie znał specyfiku, nie mógł go zatem polecić. Zaczęliśmy jednak kurację, aby spróbować odsunąć w czasie inne metody terapii (iniekcje dostawowe, sterydy, ew. operację). Na razie fakty są takie: pies ma 6 lat i 7 miesięcy, minęło 2,5 roku od diagnozy i epizodu bardzo silnych objawów (pies już prawie nie chodził, piszczał z bólu, a jest wyjątkowo odporny na fizyczny dyskomfort, więc musiał bardzo cierpieć), a od czasu stosowania Cetyl M® objawy ani na chwilę nie powróciły. Pies biega, skacze, nie męczy się, wymusza spacery dłuższe niż zalecane dysplastykom 30 minut, zachowuje młodzieńcza formę. Jak na razie nie ujawniły się żadne objawy uboczne, które kojarzylibyśmy ze stosowaniem Cetyl M®. Zyskaliśmy już co najmniej 2,5 roku komfortowego życia psa, liczymy bardzo, że działanie Cetyl M® jest znacznie bardziej długotrwałe i że za kolejny rok będziemy mogli donieść o dalszym utrzymywaniu się remisji choroby.”

Adriana Olbrycht
Warszawa

Mój pies teraz rzadziej kuleje i szybciej wstaje!
„Mam 1,5 rocznego molosa. W zabawie z innym psem uszkodził sobie biodro i zaczął kuleć. Byliśmy u różnych lekarzy wet. Okazało się, że nie ma dysplazji stawów, ale predyspozycje są.
Dowiedziałam się o Cetyl M®, o jego działaniu na stawy i postanowiłam spróbować. Po 3 tygodniach stosowania Cetyl M®, mój pies jest żwawszy, lepiej się porusza, rzadziej kuleje i szybciej wstaje. Czekam, aż zupełnie przestanie kuleć, bo to w tej chwili jedyny jego problem. Mam zamiar stosować go dłużej, bo myślę, że dla mojego ukochanego moloska, nie ma na razie lepszego środka na stawy. Nie zapominajcie, że psy ras olbrzymich obciążone dysplazją, muszą dostawać mało jedzonka żeby nie były grubiutkie i nie mogą biegać tylko są wskazane spacerki - i po problemie z dysplazją. Pozdrawiam. Z czystym sumieniem mogę polecić Cetyl M® dla psów z dysplazją.”

Miłośniczka Molosów
Polska

Powrót na górę strony

Ślady dinozaura? Nigdy więcej!
„Nasza 10-letnia suczka, owczarek niemiecki o imieniu Meggie ciągnęła za sobą tylne nogi. „Ślady dinozaura” - oto jak nasz syn nazywał ślady, które Meggie zostawiała za sobą chodząc po ogródku. Nasz weterynarz polecał nam różne metody – wypróbowaliśmy wszystkie, ale niestety bezskutecznie. Po jakimś czasie jeden z przyjaciół polecił nam waszą stronę. Kupiliśmy butelkę Cetyl M®. Pierwsze rezultaty zobaczyliśmy już po 24 godzinach! Upłynął niespełna tydzień, a Meggie już biega i ściga się z naszym collie. Nie możemy w to uwierzyć! To wszystko dzięki Cetyl M®.”

Melanie Owen
Rio Rancho, NM

Bubba znów bawi się jak szczeniak
„Mam 10-letniego Chow-chow, samca. Niestety, był już w bardzo złym stanie z powodu problemów z biodrami. Zobaczyłam preparat Cetyll M® dla psów, kupiłam go w tym miesiącu i stan mojego pupila naprawdę się poprawił. Przez całe lata musiał brać zastrzyki z powodu swojej choroby, a teraz biega i bawi się jak szczeniak. Dzięki, że wyprodukowaliście coś, co mu pomogło. Bubba uwielbia brać te tabletki, wie, że dzięki nim czuje się lepiej.”

Lori Taylor
Crossett, AK

Rezultaty zaskakują nawet weterynarza
„Mój weterynarz kazał mi pogodzić się z faktem, że mój 14-letni pies, Jesse, prawdopodobnie umrze. Jesse przewracał się co kilka kroków i nie był wstanie samodzielnie się podnieść. Od lat cierpiał na zapaleni stawów grzbietu i bioder. Jego stan stał się naprawdę poważny tej zimy, dużo wymiotował, przewracał się, wydawało się, że odczuwa ból i nie interesowało go absolutnie nic: jedzenie, smakołyki, ani zabawa. W dodatku bardzo schudł. Jego stan był tak zły, że musieliśmy trzymać go w domu. W pewnym momencie zaczęliśmy podawać mu Cetyl M® i po trzech dniach zaczął samodzielnie wstawać. Po tygodniu zamerdał ogonem, a nie robił tego już od prawie sześciu miesięcy. Minęło dwa miesiące i jego stan prawie się unormował. Odzyskał wagę, może wychodzić na spacer, podskakuje i merda ogonem. Bawi się z naszym drugim psem – jest znów sprawny i chce mu się żyć. Weterynarz był zdumiony, gdy powiedziałem mu, w jak dobrym stanie jest Jesse. Ktokolwiek go widzi, nie może uwierzyć, że radzi sobie tak dobrze. Cetyl M® działa CUDA! Bardzo Wam dziękujemy!”

Robin Reed
Solsberry, IN

Powrót na górę strony

Corgi znów biega i skacze
„U mojego 10-letniego Corgi o imieniu Chance wykryto zapalenie stawów biodrowych i przepisano mu leki przeciwbólowe. Nie był w stanie biegać za Frisbee ani wskakiwać na łóżko. Musiałam pójść z nim do weterynarza bo okazało się, że nie może podnieść nogi, żeby się wysiusiać i przewraca się, ilekroć próbuje się wypróżnić. Oczywiście leki przeciwbólowe umożliwiały mu funkcjonowanie, ale było to rozwiązanie tymczasowe. Pewnego dnia zobaczyłam reklamę Cetyl M® na kanale RFD-TV. Zamówiłam lek i zaczęłam podawać psu trzy tabletki dziennie. W drugim tygodniu stosowania Cetyl M® odstawiłam leki przeciwbólowe. Chance czuje się świetnie. Biega za Frisbee, znów wskakuje na łóżko i nie ma problemów z „wychodzeniem do toalety”. Jestem bardzo szczęśliwa, bardzo dziękuję Wam za ten produkt. Płakałam na samą myśl, że będę musiała uśpić Chance, jeśli nie będzie mógł się załatwiać, a teraz widzę, że spędzimy razem jeszcze wiele lat. Bardzo dziękuję, Wasz produkt jest naprawdę godny polecenia, mówię o nim innym osobom, łącznie z moim weterynarzem.”

Linda Lillard
Sallisaw, OK

Golden Retriever zostanie dłużej ze swoim panem
„Chciałbym podziękować Wam za ten wspaniały produkt. W ciągu ostatniego roku i po ostatniej wizycie u weterynarza, na której byliśmy w lipcu, zauważyłem, że nasz 7-letni Golden Retriever, Flash, coraz wolniej się podnosi. Czasem wydawało się nawet, że tylne nogi odmawiają mu posłuszeństwa, gdy trochę sobie poleżał. Kiedy byliśmy na wakacjach, zadzwoniła do nas pani, która opiekowała się naszym domem i psem i powiedziała, że Flash nie jest wstanie wejść na siedem schodków prowadzących do wyżej położonej części ogrodu. Byłem zszokowany stanem Flasha, wszystko to działo się tak szybko! Natychmiast zacząłem podawać mu wysoką dawkę kwasów omega-3 i glukozaminy/chondroityny, robiłem to przez kilka tygodni. Niestety, nie zauważyłem żadnej poprawy. Wtedy natknąłem się na Wasz produkt. Przez dwa tygodnie podawałem mu 4 tabletki Cetyl M® dziennie i zaobserwowałem ogromną zmianę. Następnie zmniejszyłem dawkę do dwóch tabletek dziennie i stosowałem ten schemat przez ostatnie cztery miesiące. Nie mogłem uwierzyć oczom, tym bardziej, że nigdy nie wierzyłem w istnienie „cudownych produktów”. Cóż, teraz już wierzę! Naprawdę uważam, że to dzięki Cetyl M® nasz pies zostanie z nami dłużej. Wydaje nam się, że nic go nie boli, jest też niewiarygodnie ruchliwy. Nie uwierzyłbym, gdybym nie zobaczył tego na własne oczy. Stokrotne dzięki.”

Kyle Cardoza
Sydney, Australia

15-letni owczarek niemiecki dostaje „drugie życie”
„Advanced Cetyl M®” zdziałał cuda dla naszego 15-letniego owczarka niemieckiego, suczki o imieniu Idgy. Bardzo kulała z powodu dysplazji bioder. Czasem biodra po prostu ją zawodziły – nie mogła utrzymać ich w pozycji stojącej. Próbowaliśmy dawać jej czystą glukozaminę, jednak nie przynosiło to skutku. Zaczęliśmy podawać Advanced Cetyl M® i Idgy dostała drugie życie. Produkt jest niewiarygodny. W dodatku naszej suni naprawdę smakują te tabletki. Zjada je natychmiast, bez żadnego problemu. Dziękujemy za ten świetny produkt.”

Kim Rose
Lakewood, CO

Powrót na górę strony


Widoczne rezultaty w mniej niż tydzień
„Advanced Cetyl M® bardzo pomógł mojemu psu. Moe ma dziesięć lat i waży 72 funty (33 kg). Pies kulał z powodu kłopotów z kręgosłupem, w dodatku sztywniały mu biodra. Zaczęłam podawać mu Advanced Cetyl M® i nie upłynął tydzień, a już zauważyłam zmianę. Znaczną poprawę zaobserwowałam po trzech tygodniach. Jestem naprawdę zadowolona z Advanced Cetyl M®, polecam go moim przyjaciołom i sąsiadom.”

Georgene Burton
Vail, CO


Za wcześnie na emeryturę
Ja i moja żona hodujemy psy pracujące, owczarki australijskie. Mniej więcej rok temu, Ring, 13-letnia suczka tej rasy należąca do żony zaczęła cierpieć na zesztywnienie stawów ciała i miała problemy z poruszaniem się. Odchowała już kilka miotów więc pogodziliśmy się z faktem, że przejdzie na emeryturę. Po jakimś czasie zobaczyliśmy reklamę waszego preparatu dla psów Advanced CetylM® na kanale RFD TV i postanowiliśmy spróbować. Po miesiącu Ring zaczęła znów biegać, zachowywała się, jakby była szczeniakiem… Po dwóch kolejnych miotach suczka cieszy się świetnym zdrowiem i planujemy dopuścić ją znów na wiosnę.

Ron Rowe
Pipestone, MT

Powrót na górę strony

Powrót na Stronę Główną.