Historia Cetyl MyristoleateKup teraz Cetyl M!     
O NAS
Dysplazja,spondyloza,zapalenie stawów | Niezawodny Cetyl M
Oferujemy tylko nowoczesne i sprawdzone produkty
separator

O NAS

Naszą misją jest zapewnienie ludziom w Polsce dostępu do jednych z najlepszych na świecie suplementów dla ludzi, psów i koni. W szczególności unikalnych produktów specjalistycznych, wzmacniających stawy i poprawiających ich funkcjonalność, takich jak Advanced Cetyl M czy CM Response.

Nasza firma będzie oferować tylko w 100% naturalne produkty o sprawdzonym działaniu.

Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować firmę Response Products, której produkty zrobiły już wiele dobrego na całym świecie i zyskały szerokie uznanie. Z czasem i w miarę możliwości będziemy wprowadzać do Polski nowe unikatowe produkty, które udowodniły swoją skuteczność w USA i innych krajach.
Sami nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich, którzy potrzebują tych wyjątkowych produktów, dlatego zapraszamy Cię do współpracy.


O RESPONSE PRODUCTS

Response Products to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna, poświęcająca swój czas na rozwój i promowanie nowoczesnych produktów wspomagających przy wszelkich problemach ze stawami oraz suplementów diety przeznaczonych dla ludzi i ich przyjaciół zwierząt. Główna siedziba firmy znajduje się w Broken Bow (Nebraska). Firma powstała w 1998 r. i od tej pory rozwija się bardzo prężnie. Jej produkty codziennie służą klientom, na praktycznie każdym kontynencie kuli ziemskiej.

Kiedy Dori i Gary Simonton ponad 10 lat temu zdecydowali się otworzyć firmę Response Products, niektórzy byli zdania, że oszaleli. Jednak oni nie byli szaleni, ale oddani sprawie. Na początku skupili się na odkryciach Cetyl Myristoleate, których dokonał Dr Harry Diehl z National Institute of Health, a następnie udali się do dżungli Afryki aby znaleźć lepszy sposób na problemy ludzi, psów i koni związane ze stawami. 

To był początek. Kluczem do sukcesu był Cetyl Myristoleate – unikalny estryfikowany kwas tłuszczowy odkryty przez Dr Diehla, jako substancja zapewniająca niesamowicie silne i mobilne stawy, które mogły wytrzymywać znaczne obciążenia. Ludzie, jak i większość zwierząt, a między innymi psy i konie nie są w stanie wytwarzać Cetyl Myristoleate w swoim organizmie samoczynnie - jak to było w przypadku białej myszki, od której się wszystko zaczęło. Tak więc w przypadku ludzi, psów i koni, Cetyl Myristoleate musi być dostarczany do organizmu z zewnątrz. Firma Response Products, znalazła sposób aby to osiągnąć. 

Bazując na badaniach Dr Diehla, firma odkryła jako pierwsza i jedyna, proces pozyskiwania Cetyl Myristoleate ze źródła w 100% roślinnego, jakim jest afrykański orzech Kombo. Firma zdecydowała się opatentować swoją metodę. Niedługo po tym Response Products wyprodukowała nowe formuły dla ludzi, psów i koni zawierające Cetyl Myristoleate oraz inne składniki o sprawdzonym na stawy działaniu -  produkty wzmacniające stawy i poprawiające znacznie ich mobilność. 

Produkty stworzone przez Response Products, zostały nazwane Advanced Cetyl M® i CM Repsonse®. Dziś z tych produktów czerpią korzyści ludzie, psy i konie na niemal całym świecie. Dzięki importerom, sprzedawcom detalicznym i weterynarzom produkty te mogą docierać do coraz większej grupy potrzebujących i cieszą się coraz większym uznaniem na świecie. Oprócz produktów wspomagających stawy, firma niedawno skupiła się również na produkcji suplementów diety. 

Misją Response Products jest odkrywanie nowych produktów, których przeznaczeniem jest poprawa jakości życia ludzi, niezależnie od tego w jakim są wieku, oraz ich zwierząt. I nad tym firma cały czas pracuje. Poleć Znajomemu