Historia Cetyl MyristoleateKup teraz Cetyl M!     
CETYL M – Sekret na dysplazjĘ!
Dysplazja stawu,zapalenie stawów,spondyloza | Cetyl M

Wyjątkowy Preparat na Stawy dla Psów –
Advanced Cetyl M®

separator

Jeśli Twój pies kuleje, dysplazja nie pozwala mu się prawidłowo poruszać lub ma jakiekolwiek problemy ze stawami, to przeczytaj proszę poniższy tekst. Może on rozwiązać problemy Twojego pupila. Chciałbym Ci polecić Advanced Cetyl M®, niezwykle skuteczny środek stworzony po to, aby:

- rozwiązać wszelkie problemy związane ze stawami u Twojego psa (dysplazja - w szczególności),

- zmniejszyć ból i dyskomfort związany z intensywną aktywnością, treningiem i udziałem w zawodach,

- skutecznie zabezpieczyć stawy Twojego psa w okresie jego gwałtownego wzrostu, czyli wtedy, kiedy należy o nie szczególnie dbać.

Czym różni się Advanced Cetyl M od innych suplementów dla psów z dysplazją?
Na rynku jest cała masa środków przeznaczonych na problemy ze stawami u psów. Cetyl M jest jednak czymś zupełnie innym. Zawiera w swoim składzie Cetyl Myristoleate, którego efekty stosowania zaszokowały już wielu hodowców i weterynarzy.

Advanced Cetyl M zawiera również w swoim składzie glukozaminę, która jest podstawowym składnikiem substancji międzykomórkowej tkanki chrzęstnej. Jednak to właśnie odpowiednia dawka  Cetyl Myristoleate  czyni go naprawdę unikalnym i niezawodnym suplementem na stawy.

Czym jest Cetyl Myristoleate?
To substancja, która została opatentowana przez producenta suplementu, firmę Response Products. Cetyl Myristoleate i jego unikalne właściwości lecznicze dla stawów zostały odkryte przez Dr Harry Diehla, chemika z National Institute of Health (NIH) w USA. Podczas swoich badań Dr Diehl zauważył, że jeden z gatunków białych myszy posiada wyjątkowo zdrowe stawy, które wytrzymywały znaczne obciążenia. Dalsze badania pozwoliły wyodrębnić substancję, która była odpowiedzialna za tak zdrowe stawy, a którą myszy były w stanie wytwarzać w organizmie. Substancja została nazwana Cetyl Myristoleate.

Cetyl Myristoleate jest unikalnym estryfikowanym kwasem tłuszczowym o wyjątkowych właściwościach, uzyskiwanym z afrykańskiego orzecha Kombo (nie z myszy, jak wiele osób na początku podejrzewa).

Tutaj możesz zobaczyć film i przekonać się o skuteczności Advanced Cetyl M.

SKŁAD:
mikro-kryształki celulozy, suszona serwatka, wyciąg z orzecha Kombo (źródło Cetyl Myristoleate), wyciąg ze skorupiaków (źródło glukozaminy), imitacja smaku wołowiny otrzymywana metodą HVP (z hydrolizowanych warzyw), korzeń czosnku, wyciąg z ananasa, wyciąg z korzenia imbiru.

ANALIZA SKŁADU
[1 tabletka]
ZAWARTOŚĆ [%] ZAWARTOŚĆ [mg]
Białko 10,9 % 270 mg
Tłuszcz 11,1 % 280 mg
Błonnik 41,0 % 1030 mg
Popiół 12,2 % 300 mg
Cetyl Myristoleate 10,0 % 250 mg
Chlorowodorek Glukozaminy 10,0 % 250 mg

Tutaj znajdziesz instrukcję jak stosować Cetyl M.

Teraz wiesz, że Ty też możesz pomóc swojemu psu. Nie czekaj, tylko zamów Cetyl M. Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty.

Trzymam Kciuki za Twojego Psiaka!
Wojciech Chłapek (Reprezentant Response Products w Polsce).

Poleć Znajomemu