Historia Cetyl MyristoleateKup teraz Cetyl M!     
REGULAMIN
Dysplazja,spondyloza,zapalenie stawów | Niezawodny Cetyl M
separator

INFORMACJE OGÓLNE
1. Serwis internetowy www.cetylm.pl jest własnością firmy CELIK Wojciech Chłapek z siedzibą w Katowicach 40–609, ul. Żużlowa 6. NIP 937-224-20-98, Regon 241067374.     
2. Złożenie zamówienia i dokonanie zakupu poprzez nasz serwis jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.    
3. Znaki towarowe użyte na stronie są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały podane wyłącznie w celu identyfikacji. Kopiowanie i używanie tych znaków bez zgody właścicieli jest zabronione.
4. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.  


PRODUKTY
1. Aktualna oferta produktowa jest ważna na terenie Polski.
2. Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba produktów. Realizacja zamówień następuje według kolejności ich wpływania, aż do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.    
3. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych i wycofywania dotychczas oferowanych, prowadzenia, odwoływania i modyfikowania zasad akcji promocyjnych.ZAMÓWIENIA
1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy Zdrowy Piesek – klikając w przycisk KUP TERAZ (w tym przypadku za obowiązujący Regulamin należy uważać ten zamieszczony pod domeną www.zdrowypiesek.pl), telefonicznie, faksem lub mailowo. Klient sam decyduje, która forma jest dla niego najwygodniejsza.
2. Tylko w przypadku zamówień dokonanych poprzez sklep Zdrowy Piesek, znajdujący się pod adresem www.zdrowypiesek.pl. Klient ma możliwość sprawdzania statusu swojego zamówienia, czyli np., tego czy jest już ono realizowane lub czy paczka została wysłana. Aby to zrobić wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie www.zdrowypiesek.pl i wybrać zakładkę ZAMÓWIENIA, a następnie kliknąć w ID zamówienia, które chce się sprawdzić. Możemy Państwa o tym również informować mailowo.
3. Czas dostarczenia paczki do Klienta wynosi nie więcej niż 48 godzin (dni robocze). Zamówienia złożone i opłacone (za wyjątkiem płatności za pobraniem) do godz. 12.00, w 97% przypadków docierają do Klienta w ciągu 24 godzin.
Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, jak również nie jest dostępny u producenta, czas realizacji zamówienia może się znacznie wydłużyć. Wtedy Klient jest niezwłocznie informowany o zaistniałej sytuacji.
4. Sprzedaż będzie realizowana jedynie na podstawie prawidłowo zrealizowanego procesu zamówienia, a w razie składania zamówienia telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną - jedynie w razie podania wszystkich informacji wymaganych i niezbędnych w procesie zamówienia.    
5. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia złożonego przez odbiorcę, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru, nieterminowo regulował należności za zamówiony towar lub w sytuacji gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość.    
6. Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Zamówienie takie może zostać anulowane jeśli pracownik firmy CELIK nie będzie mógł potwierdzić zamówienia u Klienta w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia licząc od godziny 10:00 pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. 


KOSZT I FORMA DOSTAWY
1. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej OPEK.
2. Stały koszt dostawy (niezależny od wagi paczki):
- przy przedpłacie    -    12 zł,
- przy pobraniu – 17 zł.


METODY PŁATNOŚCI
1. Dokonując zakupu poprzez sklep www.ZdrowyPiesek.pl Klient ma do dyspozycji 4 formy płatności: szybki e-przelew lub płatność kartą w systemie eCard (agent rozliczeniowy nadzorowany przez NBP, więcej informacji na stronie www.ecard.pl), przelew bankowy lub gotówka przy odbiorze zamówienia. W przypadku zamówień dokonywanych przez telefon, faks lub mail Klient płaci przelewem bankowym lub gotówką przy odbiorze towaru. Klient dokonuje wyboru formy płatności podczas składania zamówienia.
2. W przypadku płatności przelewem zamówienie zostaje realizowane natychmiast po wpłynięciu zapłaty na nasz rachunek bankowy.


REKLAMACJE I ZWROTY
1. Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w postaci nienaruszonej w terminie 10 dni od jego wydania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności(...)", Dz.U. Nr 22, poz. 271.
2. Zwrot towaru odbywa sie na koszt Zamawiającego.
3. Na wszystkie oferowane towary dostępne w serwisie cetylm.pl, firma CELIK udziela gwarancji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
4. Firma CELIK nie ponosi odpowiedzialności wobec jakichkolwiek osób lub firm z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych poniesionych z powodu użytkowania oferowanych przez nas towarów.
5. Produkty gratisowe nie podlegają reklamacji.
6. Klient ma obowiązek sprawdzić zawartość dostarczonej mu przesyłki w celu upewnienia się, czy jest zgodna z zamówieniem oraz czy dostarczony mu produkt nie zawiera uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. W przypadku niezgodności przesyłki z zamówieniem lub stwierdzenia jej uszkodzenia, Klient zobowiązany jest o tym zgłosić jak najszybciej Kurierowi oraz firmie CELIK.
7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.  
8. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, np. z powodu jego wyczerpania, Sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie produkty do wyboru.


BEZPIECZEŃSTWO
1. Firma CELIK oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności serwisu cetylm.pl są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Poleć Znajomemu